Wieczor panienski z pole dance

Bawić się jest pięknie, a kobiety przebywające w swoim gronie potrafią bawić się wybornie. Coś o tym wiem, bo od kilku lat mam przyjemność prowadzić zajęcia pole dance w żeńskim gronie. Mimo że w klubach fitness czy szkołach tańca panie początkowo się nie znają, to podczas zajęć ruchowych integracja grupy następuje naprawdę szybko. Jak mawiał mój były trener tańca „Nic tak nie łączy ludzi, jak wspólnie wylany pot”.
Skoro obce kobiety potrafią dobrze się bawić w swoim gronie na zajęciach, to co dopiero przyjaciółki, np. podczas takiej specjalnej uroczystości, jaką jest wieczór panieński jednej z nich! Zwykle wiecie, że nieważne co będziecie robić w tym czasie, bo w swoim gronie po prostu i tak będziecie czuć się i bawić świetnie. Mimo to szukacie rozrywek, które pomogą Wam spędzić ten czas po prostu wyjątkowo.

Zapraszam Was na lekcję pole dance. Możecie wybrać jedną z dwóch opcji (lub obie, jeśli spotkanie miałoby trwać 2 godziny):
- nauka prostej choreografii z wykorzystaniem rurki (drążka pionowego)
- nauka kilku podstawowych figur na rurce, poznanie funkcji statycznej i obrotowej przyrządu.

To od Was zależy, czy wolicie nauczyć się figur, które potem możecie uwiecznić na zdjęciach czy raczej dać się ponieść muzyce i zatańczyć, wykorzystując przy tym rurkę.
Gdy już się zdecydujecie, wynajmujemy salę z rurkami w najbardziej dogodnym dla Was miejscu i czasie i przez godzinę (chyba że zechcecie dłużej) bawimy się wspólnie :)

Koszt: ok. 150 zł/h od grupy (w zależności od ceny wynajmu konkretnej sali, może różnić się o kilkadziesiąt złotych)